Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Mayıs 2019 Salı
İyi Parti Milletvekili Adayı Orhan Çakırlar İlçemizi Ziyaret Etti
24 Haziran seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam eden İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı, sahadaki faaliyetlerine de tüm hızıyla devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    İyi Parti 27.dönem Edirne Milletvekili adayı Orhan Çakırlar ilçemizi ziyaret ederek ilçe esnafını ve köyleri ziyaret etti. Ziyaretler sırasında yapılacak seçimlerde destek istediklerini belirterek, partilerine ilgiden memnun olduklarını söyleyen İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş "Köylü milletin efendisidir sözü ile köylümüzü yücelten anlayışı sürdürmek için yola çıktık ve Allah'ın izni ile İyi Parti iktidarında esnafımızın da köylümüzün de yüzü gülecek' dedi.
    İyi Parti Havsa Başkanlığı önünde toplanan İyi Parti Havsa İlçe teşkilatı, İyi Parti Edirne Milletvekili adayı Orhan Çakırlar ile birlikte geçtiğimiz cumartesi günü esnaf ziyaretlerinde bulundu.
    Esnafla bir süre muhabbet eden Çakırlar'a halkın ve esnafın ilgisi yoğundu. Ziyaretleri kapsamında ilçemizde cumartesi günü kurulan sebze meyve pazarını da ziyaret ederek pazar esnafını da unutmadılar. İlçemiz de vatandaşlarla buluşan Çakırlar, sonrasında  İyi Parti Havsa İlçe Yönetimi ile birlikte Hasköy, Arpaç, Musulça, Habiller, Söğütlüdere, Oğulpaşa, Abalar,Azatlı, Necatiye Köseömer, Taptık ve Yolageldi köylerini ziyaret ederek köy halkı ile fikir alışverişinde bulundu ve köylerin sorunları ile ilgili bilgi aldı. 
    Köylülerin yoğun ve sıcak ilgisiyle karşılaşan Çakırlar, özellikle tarım ve hayvancılık alanında üreticiyi rahatlatacak uygulamaları hayata geçireceklerini belirterek İyi Parti iktidarında her yurttaşın hak ettiği değeri en iyi şekilde alacağını vurguladı.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com