Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Şubat 2019 Pazartesi
Şehit Engin Şahin Ortaokulu “İsmiyle Müsemma Okullar” Projesi
Okullarımızın kurumsal kimliklerini ön plana çıkararak öğrencilerimizin, okullarına isimlerini veren değerli insanları tanımalarını sağlamak amacı ile, İl Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinde ve Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen 'İsmiyle Müsemma Okullar Projesi' kapsamında 09 Mayıs 2018 Çarşamba günü Necatiye Köyü Muhtarlığı Çok Amaçlı Salonunda ‘Şehit Engin Şahin'i Programı’ gerçekleştirildi.

Sertkan YILMAZ

    Programa, İlçe Kaymakamı Yunus Ataman, İlçe Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Güder, İlçe Jan. Kom. Vekili Erkan İşler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, Şehidimizin ailesi, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Murat Kaflı ve Aydın Avcı, Okul Müdürleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.
    Şehit Engin Şahin Ortaokulu tarafından gerçekleştirilen program, katılımcılar tarafından büyük bir beğeni ile izlendi ve program boyunca duygulu anlar yaşandı.  
    Şehidimizin abisi Bilgin Şahin'e İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Ataman tarafından günün anlam ve önemine binaen plaket sunuldu. 
    Programdan sonra katılımcılar tarafından Şehit Engin Şahin'in kabri ziyaret edildi ve ardından Necatiye Köyü Muhtarlığı Çok Amaçlı Salonunda mevlüt okutuldu.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com