Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Şubat 2019 Pazartesi
100 Bin İmza İçin Stant Kurdular
İyi Parti Havsa İlçe Başkanlığı Cumhurbaşkanlığı adaylığı için toplanması gereken 100.000 imza konusunda bilgilendirmek ve üye kazanmak amacıyla stant açtı.

Sertkan YILMAZ

    Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği standı İyi Parti ilçe başkanı Hasan Aktaş ziyaret etti.
    Havsa Belediye Binası önünde stant açan İyi Parti Havsa İlçe Başkanlığı yönetimi vatandaşların istek ve önerilerini dinledi. İyi Partiye gönüllü olarak üye olmak isteyen vatandaşların üyelik işlemlerini gerçekleştir. ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayı olması için gereken 100.000 imza için bilgilendirmelerde bulundu.
    İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Aktaş yaptığı açıklamasında, “Standımıza ilgi gösteren tüm Havsa Halkına teşekkür ederim diyerek, “4-9 Mayıs tarihleri arasında imzasıyla Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Meral Akşener'e destek olmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaralı nüfus cüzdanı ile birlikte kayıtlı oldukları ilçe seçim kurulu başkanlığına şahsen müracaat ederek bilgisayarda kayıtlı formu dolduracaktır, doldurulan bu formun yazıcıdan çıktısı alınarak müracaat edenin ıslak imzası ile imzalanması sağlanacak.İmzalanan formlardan bir sureti ilçe seçim kurulunda kalacak, bir sureti de müracaat edene verilecek ve işlem böylece tamamlanmış olacak. Seçim kurulu Başkanlığı Edirne'de olduğu için ilçemizden de 4-9 Mayıs tarihleri arasında her sabah saat 10.00'da belediye önünden araç kalkacaktır. Gelin hep birlikte Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı adayı yapalım ve Cumhurbaşkanı seçelim.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com