Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Şubat 2019 Pazartesi
“Gelin Hep Birlikte Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı Adayı Yapalım”
İyi Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Aktaş , Cumhurbaşkan adaylığı imza işlemleri süreci ile ilgili gazetemize açıklama yaptı.

Nilay YILMAZ

    Yaptığı açıklamada, “Değerli arkadaşlar; Cumhurbaşkan adaylığı imza işlemleri süreci aşağıda açıkladığım şekilde olacaktır.İmzasıyla Cumhurbaşkanı adayımız sayın Meral Akşener'e destek olmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaralı nüfus cüzdanı veya TC kimlik kartıyla birlikte 4-9 mayıs tarihlerinde kayıtlı oldukları ilçe seçim kurulu başkanlığına şahsen müracaat edecekler.İlçe seçim kurulu görevlisi Cumhurbaşkanı tercihini kullanacağı kişiye göre bilgisayarda kayıtlı olan formu dolduracaktır.
    Doldurulan bu formun yazıcıdan çıktısı alınarak müracaat edenin ıslak imzası ile imzalaması sağlanacak.İmzalanmış formlardan bir sureti ilçe seçim kurulunda kalacak bir sureti de müracaat edene verilecek ve işlem böylece tamamlanmış olacaktır.
    İmzaların sayısal denetimi bakımından ilçe seçim kurulun-dan alınacak suretin ise fotoğraf çekilerek İyi Parti Genel Merkezi tarafından ilan edilecek telefon numarasına ilçe başkanlıklarımızın takibi ile WhatsApp üzerinden gönderilecektir.
    Gelin hep birlikte genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı adayı yapalım ve Cumhurbaşkanı seçelim. İlçe seçim kurulumuz Edirne'de olduğu için imza vermek isteyen herkese ulaşım konusunda yardımcı olacağız. İlçe teşkilatımız tam gün açıktır cuma gününden itibaren hepinizi bekliyoruz. Ayrıca Berat kandilinizi kutlar saygılarımı sunarım.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com