Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
17 Şubat 2019 Pazar
Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Hijyen Eğitimi
Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Halk Eğitim Merkezi tarafından Havsa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisine Hijyen Eğitimi verdi.

Nilay YILMAZ

    13 Nisan 2018 Cuma günü Havsa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından düzenlenen hijyen eğitimine katıldı.
    Her hafta Cumartesi günü Milli Egemenlik Parkının arka kısmında üretmiş oldukları ürünleri sergileyen kadınlarımız almış oldukları eğitim ile daha bilinçli ve kurallara uygun sağlıklı üretim yapacaklarını belirttiler.
    Belirli aralıklar ile hijyen eğitimi düzenleyen Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ve Havsa Halk Eğitim Merkezi tarafından oda üyelerine ve gönüllü kadın üreticilere yönelik hijyen eğitimi 13 Nisan 2018 Cuma günü Esnaf Odası konferans salonun da verildi. 
    Konu ile ilgili gazetemize  açıklama yapan Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, “Esnaf ve Sanatkar-larımızın iş yerlerindeki hizmet kalitesini ve müşteri ile esnaf sağlığını son derece ilgilendiren bu eğitimi kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Oda üyelerimizin en kaliteli hizmeti en uygun ve hijyenik şekilde sunmaları temel arzumuzdur. Düzenlenen eğitimin oldukça önemli bir program olduğunu belirtmek istiyorum. Çünkü insan hayatı çok önemli, bizim bazen gözden kaçırdığımız küçük ayrıntılar dikkat edil-diği zaman ne kadar önemli olduğunu sonradan anlayabiliyoruz. Bu noktada üyelerimize yönelik bütün eğitim ve çalışmalarımız bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com