Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
18 Şubat 2019 Pazartesi
AK Parti'den Cumhuriyet Mahallesi Ziyareti
Nilay YILMAZ

     AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Ay-dın Balkan ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan kahvehaneleri dolaşarak, kahvehanelerde bulunan vatandaşlarımızı ziyaret etti. 
    Bu ziyarete ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan "Yaptığımız ziyaretlere Cumhuriyet Mahallemizdeki kahvehaneleri ziyaret ederek devam ettik. 
    Vatandaşlarımızla birebir görüşmeye, dertleşmeye, bir sıkıntıları varsa kendilerine giderek bunlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Günün yoğun programı içerisinde bazen vatandaşlarımızın bazen de bizlerin yoğunluğundan dolayı, onların bizlere, bizlerin de onlara ulaşma imkanlarımız olmayabiliyor. 
    Biz de akşamları vatandaşlarımızın kahvehanelere çıkmasını fırsat bilerek hem onların hal ve hatırlarını sormak hem de yardımcı olabileceğimiz sorunları varsa kendilerine ulaşarak dinleme ve yardım etme fırsatı buluyoruz. Bu ziyaretlerimiz devam edecek. 
    Havsalı'nın sorunlarını dert edinerek bunları çözüme kavuşturmak için yola çıktık. Sorunlarını çözme adına elimizden geleni yapacağımızdan şüpheleri olmasın. " dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com