Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Mart 2019 Çarşamba
İyi Partililer Yemekte Buluştu
İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı tarafından tanışma ve bütünleşme yemeği 11 Mart 2018 Pazar günü düzenlendi.

Sertkan YILMAZ

    Düzenlenen yemeğe,Edirne İl Baş-kanı Av. Mete Türkay, İyi Parti Havsa İlçe Teş-kilatı Başkanı Hasan Aktaş, İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri katıldı.
    İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Aktaş, yemekteki konuşmasında, “Kuruluşumuzdan Beri bir ilçe ve il başkanlığı seçimlerinden dolayı yapamadığımız tanışma ve bütünleşme yemeğine hepiniz hoşgeldiniz. İnsanlarımızın doğruları ile  söylemeyi çekindiği bu dönemde büyük bir cesaret örneği göstererek İyi parti'ye katılan elini taşın altına koyan tüm arkadaşlarımın hepsine çok teşekkür ediyorum. 3.5 ay gibi kısa bir sürede partimizin kuruluşunu tamamlayıp hem de il ve ilçe olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Kısa zamanda İyi parti ailesi büyük bir aile oldu. Elele verip  inşallah ilk seçimlerde İyi partiyi iktidara taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız.
    Toplantımıza katılan başta sayın il Başkanımız'a, değerli eşine yönetici arkadaşlarımız'a ve değerli eşlerine çok teşekkür ediyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”dedi.
    Sohbet eşliğinde yenilen yemeğin ardından, İyi Partililer hatıra fotoğrafı çektirdiler.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com