Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Mart 2019 Çarşamba
Trakya'da Bir İlk Olacak
Trakya' da ilk defa Keşan'da 15- 18 Mart 2018 tarihleri arasında Boat Show düzenlenecek.

Nilay YILMAZ

    Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) ve Yelekli Kardeşler firması işbirliğinde düzenlenen “Saros Boat Show 2018” etkinliğinin 15 ile 18 Mart 2018 tarihleri arasında Trakya'da ilk defa yapılacak. 
    Yelekli Kardeşler Firma Sorumlusu Necmettin Yelekli gazetemize yaptığı açıklamada, “Trakya'da bir ilk olacak. Önemli bir etkinliğe Keşan'da imza atacağız, 15- 18 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Boat Show Fuarına  Sektör ile ilgilenen ve meraklı olan tüm üyelerimizi bekliyoruz. 
    Bu etkinlikte  kurumsal firmalardan ciddi sunumlar alacağız.” 
    Yelekli Kardeşler firması olarak Enez'den Çanakkale'ye kadar geniş bir coğrafyaya hizmet veriyoruz. Bu bölgedeki müşterilerimize sıfır tekne satışı dışında tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Motorlarda birçok önemli firmanın tek yetkili bayi ve servisiyiz. 
    Misafirlerimize tekne ve motorlar ile ilgili eğitimler vereceğiz. Bölgeye artısı olacağını düşünüyorum. Odamız işbirliği ile yapacağımız bu etkinlikler ile  Keşan, Saros Körfezi'nin tanıtımı olsun istiyoruz ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com