Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Mart 2019 Çarşamba
İyi Parti İlçe Teşkilatı Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor
İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş görevine seçilmesinin ardından yönetimi ile beraber başladığı kurum ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve yönetimi geçtiğimiz hafta kurum ziyaretleri kapsamında  İlçe Jandarma Komutanı J.Üst.Teğ Mehmet Utku Davulcu'ya, Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain'e  ve Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Elmas'a, Havsa Vergi Müdürü Gaffar Koçak'a ziyaret gerçekleştirdi. 
    Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten, İlçe Jandarma Komutanı J.Üst.Teğ Mehmet Utku Davulcu “İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor,görevlerinde başarılar diliyorum.“dedi. 
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş da,kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve yönetimi 26 Şubat-04 Mart 2018 tarihleri arasında kutlanan 29'uncu Vergi Haftası kapsamında, Havsa Vergi Dairesi Müdürü Gaffar Koçağı ziyaret etti ve Vergi haftalarını kutladılar. 
    Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Koçak,  İyi Parti İlçe Teşkilatı  Baş-kanı Aktaş'a ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 
    Aktaş da kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.
    İyi Parti İlçe Teşkilatı daha sonra 10 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılan kongrede güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen  Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain ve yönetimine, Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Elmas ve yönetimini ziyaret etti.
    Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, Havsa Esnaf Sanatkarlar, Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Refik Elmas ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İyi Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Aktaş ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”dedi.
     İyi Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Aktaş konuşmasında, “Öncelikli olarak sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. İlçemizde bulunan kurumlarımızı teker teker ziyaret ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de bu ziyaretlerimiz devam edecek. Havsamızın sorunları için elimizden gelenin en iyisini yapacaklarını ve her türlü yardıma hazırız.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com