Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
12 Aralık 2018 Çarşamba
İyi Parti Havsa'da 1. Olağan Genel Kurulu Yapılacak
İyi Parti genel merkezinin aldığı karar doğrultusunda kuruluşunu tamamlamış ilçelerimizde 10-11 şubat 1.olağan genel kurul yapılacak.

Sertkan YILMAZ

    Bu doğrultuda Havsa İyi parti teşkilatı'nda 10 Şubat 2018 Cumartesi günü Saat 10.00' da parti binasında 1. Olağan ge-nel kurulu yapılacak.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yaptığı açıklamada, “Teşkilatımızda 10 şubat 2018 Cumartesi gü-nü Saat 10.00'da 1. Olağan genel kurulu yapılacak. 
    Hazirun listeleri 2 subat 2018 Cuma günü parti binamızda askıyı çıkıp 5 Şubat 2018  pazartesi askıdan inecektir. Tüm üye arkadaşlarımızı ve üye olmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.İyi parti siyasi yelpazede merkezi temsil etmektedir.İyi parti merkezin sağında veya solunda değildir.İyi parti merkezin ta kendisidir.İyi parti halkın kendisi kurmuştur. Kurulalı henüz 3 ay olmasına  rağmen halkımızın desteğinı olağanüstüdür.
    İyi parti çok farklı siyasi gelenekten insanın aynı partinin çatısı altında gömleklerini çıkarmadan üzerlerinde vatan severlik ceketi ile yer aldıkları partidir. İyi parti kimsenin kendisinin yabancı veya öteki hissetmediği çok farklı siyasi geleneklerden gelen insanların ortak payda olan Türkiye sevgisi ve Türkiye'nin parlak geleceğinde birleştiği partidir. Biz normalleşmenin projelerin, çözümlerin, zaferlerin, huzurun, güven duygusunun Partisi olacağız ve hangi kesimde olursa olsun her bireyin umudu olacağız. İyi parti gücünü ve yetkisini türk milletinden alır tek gayesi Türk milletine hizmettir. 
    Türk milleti ve türkiyenin çıkarlarını herşeyden üstün tutar. İyi parti adaletin huzu-run güvenin normalleşmenin ve başarının adresidir. İyi parti Türk devletinin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye cumhuriyeti devletinin kuruluş ilkelerine sıkı sıkıya bağlı güçlendirilmiş demokratik parla-menter sistemi, kuvvetler ayrılığı hukukun üstünlüğünü esas alan demokratik sosyal ve laik bir devlet anlayışını hayata geçirmeyi tahattüt eder. 
    İyi parti bir halk hareketidir tüm halkımızı iyi partide beraber olmaya davet ediyor ve kongremize bekliyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com