Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Kasım 2018 Çarşamba
Belediye Başkan Vekili Tufan Baş’tan Gazetemize Ziyaret
İlçemiz Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Vekili Tufan Baş ve İlçemiz Belediye çalışanı Çisem Efe Akıncı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetimizi ziyaret ettiler.

Nilay YILMAZ

    Tufan Baş yaptığı konuşmasında;” Sayın; Batı ekspres Gazetesi çalışanları; Son derece dinamik bir meslek olan gazetecilik, haberleri en doğru şekliyle kamuoyuyla paylaşma misyonu taşımaktadır. Bunun yanı sıra bu mesleği yapan gazeteci kardeşlerimiz, düşünceleri ve yorumları ile demokrasinin güçlenmesine katkı sunmakta, yaşanan sorunları ve yapılan çalışmaları gündeme taşıyarak idarecilerin çalışmalarına yardımcı olmaktadırlar.
    Kalemini her daim doğrudan yana ve doğru şekilde kullanarak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan basın çalışanları, halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak da kamusal bir görevi yerine getirmekte ve toplumun sesi olmaktadırlar.
    Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin ve Havsa'mızın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmelerine çalışmalarıyla katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.
    Bu vesile ile şevkle ve fedakarca çalışan, işini hakkıyla yapmak için çabalayan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en samimi duygularımla kutlar, güzel haberlere ulaşmalarınızı dilerim.”dedi.
    Batıekspres gazetesi olarak ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com