Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
21 Kasım 2018 Çarşamba
AK Parti İlçe Teşkilatı Gazeteciler Günü’nde Gazetemizi Ziyaret Etti
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ve AK Parti Havsa İlçe Tanıtım Medya Birim Başkanı Emre Durkaya 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz BatıEkspres'i ziyaret ettiler.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ziyarette yaptığı konuşmasında; “ Gazetecilik mesleği, sorumluluk gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerin başında gelir. Gazeteciler sadece çalıştıkları bölgenin gelişmelerini aktarmakla kalmaz çalıştığı bölgenin, yörenin ve döneminin kültürünü, ruhunu, bakış açısını da en iyi hisseden ve hissettiren deyim yerindeyse topluma ayna vazifesi gören ve buradan hareketle gördüklerini yorumlayarak toplumun ve bölgenin ihtiyaçları için bir anlamda toplumun sesi olan bir meslek ifa etmektedir. 
    Havsa Batıekspres gazetesi ve bünyesinde çalışan gazeteci arkadaşlarımız da kuruldukları günden bugüne bu görevlerini en iyi şekilde ifa etmektedirler. Havsa'da ne yapılmışsa onu halkımıza göstermiş ve anlatmışlar, hangi eksiği hangi yanlışı gördülerse de çekinmeden dile getirmişlerdir.
    Zor şartlarda Havsalı hemşehrilerimizin haber alma hakkına katkı yapan, düşünceleri ve yorumları ile halkımızı bilgilendiren, demokrasinin güçlenmesine her zaman fayda sağlayan, Dünyanın, ülkemizin, şehirlerin ve İlçemizin sorunlarını gündeme taşıyarak biz idarecilerin çalışmalarına yardımcı olan basın çalışanlarını gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar, zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar dilerim.”dedi.
    BatıEkspres Gazetesi olarak kendilerine bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com