Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
10 Aralık 2018 Pazartesi
Havsa'da Bir İlk “Çekin Gönderin, Birlikte Çözelim”
Havsa Belediyesi olarak “WhatsApp İletişim Hattı” dönemi başladı.

Nilay YILMAZ

    Her gün gelişen ve büyüyen teknolojiye uyum sağlamalıyız” diyen Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin ;“ Havsa Belediyesi olarak bizde günümüz teknolojisine uygun olarak hareket etmeye özen gösteriyoruz. Tüm birimlerimizi adım adım teknolojiye entegre ediyoruz. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte birçok uygulama vasıtasıyla hayatımız kolaylaşmış durumda. İletişimin önemli bir ayağı haline gelen WhatsApp uygulamasını Havsa  Belediyesi olarak devreye aldık.Vatandaşlarımız Belediyecilik hzimetleri ile ilgili sorunları buradan iletebilir,daha hızlı ve etkin kontrolü sağlanacaktır,Havsa'mıza hayırlı olsun.
    Sosyal Belediyecilik anlayışıyla, hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini ön planda tutan Havsa  Belediyesi, halkın yönetime katılımının artırılması amacıyla uygulama alanlarını genişletiyor.
Vatandaşlarımızın Belediyecilik hizmetleri ile ilgili soru, görüş, şikayet ve önerilerini iletebilmeleri için akıllı mobil cihazlarda kullanılan “WhatsApp” uygulaması üzerinden oluşturulan iletişim hattımız 2018 başı itibarıyla devreye girdi.
    Havsa Belediyesi soru, görüş ve şikayetleri daha hızlı almak ve zamanında çözüm üretebilmek amacıyla iletişim uygulaması “WhatsApp” üzerinden bir iletişim hattı oluşturdu.
    Uygulamayı kullanan vatandaşlarımız 0530 304 90 29 numaralı telefondan Havsa Belediyesi WhatsApp iletişim hattına her türlü soru, görüş ve şikayetlerini fotoğraf ve konum bilgilerini de ekleyerek gönderebilecek.
    Havsa Belediyesi WhatsApp iletişim hattı 7 gün 24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.”dedi.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com