Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Ekim 2018 Cumartesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan İlçemizi Ziyaret Etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ilçemizi ziyaret etti.

Sertkan YILMAZ

    AK Parti Uzunköprü İlçe Teşkilatının 6. Kongresine katılmak üzere Edirne'ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ilçemiz esnafını ziyaret etti.
    Ziyaret kapsamında ilçemiz merkezinde bulunan esnafları ve kahvehaneleri dolaşan Karacan, vatandaşlarımızla sohbet ederek, ilçemiz ve bölgemiz ile ilgili vatandaşlarımızın istek ve sıkıntılarını dinledi. Bu konularla ilgili notlar aldı.
    Karacan ziyaret ile ilgili olarak,”Havsamızın esnafına ve vatandaşlarına  güler yüzlü sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederim. Anadolu'nun ve Trakyamızın misafirperverliğinin en güzel örneklerinden birini bizlere gösterdiler.Bizlerde bundan sonra Edirne'ye gelirken mutlaka Havsamıza uğrayarak ziyaretlerimize başlayacağız ve bu misafirperverliğin karşılığını Havsalı vatandaşlarımızla daha fazla istişare halinde olarak, daha fazla hizmet vererek göstereceğiz.”dedi.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ise, “Sayın Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Havsamızın bundan sonraki dönemde devletimizden ve hükümetimizden beklentileri her zamankinden fazladır.
    Bu taleplerimizin dile getirilmesinde bu ziyaretler vesile olacaktır. Kendilerini Havsa'da görmekten çok memnunuz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx