Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2018 Perşembe
AK Parti İlçe Teşkilatı Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor
AK Parti Havsa İlçe Teşkilatı'nın 6'ncı Olağan Kongresinde tek aday olarak seçimlere giren Av.Aydın Balkan İlçe Başkanlığı görevine seçilmesinin ardından yönetimi ile beraber başladığı kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    AK Parti İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ve yönetimi bu hafta da Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na ve Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ne ziyaret gerçekleştirdi.
     AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan  ve yönetimi bu hafta kurum ziyaretleri kapsamında Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain'i makamında ziyaret etti.
    Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain,“AK Parti İlçe Başkanı Aydın Balkan ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor ,görevlerinde başarılar diliyorum.“dedi. 
    İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan da, kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, ilçemizde bulunan odalar ve kurumlar ile birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlara iyi hizmet götürmeye çalışacaklarını belirtti.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan  ve yönetimi daha sonra Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'i Başkanı Refik Elmas'ı makamında ziyaret etti.Ziyarette konuşan Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'i Başkanı Refik Elmas, “Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan konuşmasında, “Öncelikli olarak sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. İlçemizde bulunan kurumlarımızı teker teker ziyaret ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de bu ziyaretlerimiz devam edecek.
    Esnaflarımıza katkıda bulunmak, sorunlarını çözmek için kurumlarımızla olan çalışmalarımız artarak devam edecektir. ”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx