Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Temmuz 2018 Pazartesi
Ak Parti Havsa İlçe Teşkilatı Kurum Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan ve yönetimi kurum ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Teşkilatı'nın 6'ncı Olağan Kongresinde tek aday olarak seçimlere giren Av.Aydın Balkan İlçe Başkanlığı görevine seçilmesinin ardından yönetimi ile beraber başladığı kurum ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
    Geçtiğimiz hafta İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman'ı ve İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin'i ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ve yönetimi bu hafta da Havsa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ve Havsa İlçe Tarım Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirdi.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan  ve yönetimi bu hafta kurum ziyaretleri kapsamında Havsa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Eser’i makamında ziyaret etti.
    Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Havsa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Eser “AK Parti İlçe Başkanı Aydın Balkan ve yönetimininin bizleri ziyaret etmeleri hepimizi mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum.“dedi. 
    İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan da, kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, vakfın çalışmalarını yakından takip ederek birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlara iyi hizmet götürmeye çalışacaklarını belirtti.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan  ve yönetimi daha sonra Havsa İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yavuz Kartal'ı makamında ziyaret etti.Ziyarette konuşan Havsa İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yavuz Kartal, “Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan konuşmasında, “Öncelikli olarak sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. Bizim için ilçemizde görev yapan kurumlar büyük önem arz ediyor. Bu sebep ile kurumlarımızı teker teker ziyaret ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de bu ziyaretlerimiz devam edecek. Tarım ilçemiz ve bölgemiz için en önemli geçim kaynağı. Dolayısıyla Havsa İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz de bölgemizin tarım bölgesi olması sebebi ile ençok istişare yaparak çalışacağımız kurumların başında geliyor. Çiftçimizin hükümetimizin tarım politikalarından en iyi şekilde yararlanmasına katkıda bulunmak, sorunlarını çözmek için kurumumuzla çalışmalarımız artarak devam edecektir. ”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx