Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Temmuz 2018 Pazartesi
AK Parti Havsa İlçe Başkanlığında Görev Dağılımı Yapıldı
AK Parti Havsa ilçe başkanlığında yönetim kurulu görev dağılımını yaptı.

Nilay YILMAZ

    Ak Parti Havsa ilçe teşkilatında kongre sonrası parti içi görev dağılımı Av. Aydın Balkan başkanlığında yapılan toplantıda gerçekleştirildi. 
    Başkan Aydın Balkan, yönetim kurulunda yer alan her üyeye belirli görevler verdiklerini belirterek, "Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiğimiz kongre sonrasında hemen çalışmalarımıza başladık.Parti çalışmalarında verimliliğin artırılmasını planladık.Bununla birlikte tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızın partimiz faaliyetlerinde istisnasız katılımını sağlamak ve ilçemizin her köşesinde bulunan vatandaşlarımıza ulaşmak amacıyla görev dağılımımızı yaptık. İlçemize hayırlı olsun. Bu görevi kutsal bilerek her türlü şartta ve zeminde ilçemiz için var gücümüzle, tüm kurum ve kuruluşlarımızla sivil toplum örgütlerimizle  birlik, beraberlik içinde çalışacağız ve yapmış olduğumuz çalışmalarla ilçemizi şu an olduğu konumdan daha üst seviyelere çıkarmak için mücadele edeceğiz" dedi.
Ak Parti Havsa İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan tarafından açıklanan görev dağılımı şu şekilde oluştu:
    Yön.Kur.Başkanı Aydın     Balkan, Teşkilat Başkanı Barış Uğuz, Seçim İşleri Başkanı Arif Aykaç, Yerel Yönetimler Başkanı Selman Astürk, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yavuz Tüzün, Tanıtım Medya Birimi Başkanı Emre Durkaya, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Ömür Engin, İnsan Hakları Birim Başkanı Sabri Pehlivan, Ekonomi İşleri Başkanı Ali Tuna, Mali ve İdari İşler Başkanı Tolga Avcı, Sosyal Politikalar Başkanı Hakan Cengiz, Dış İlişkiler Başkanı Erdem Çirik, Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanı Seniha Arda, Ar-Ge Birim Başkanı Ümit Solmaz, İlçe Sekreteri Ceylan Ellek.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx