Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2018 Perşembe
İlçemizde Halk Günü ve Muhtarlar Toplantıları Hız Kesmeden Devam Ediyor
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen muhtarlar ve halk günü toplantıları hız kesmeden devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    Mahalle ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü ve Muhtarlar toplantısı İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman başkanlığında 28 Eylül Perşembe günü (dün) yapıldı.
    İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman başkanlığında  daire amirleri ,köy ve ilçe mahalle muhtarlarının katılımıyla 28 Eylül 2017 Perşembe günü (dün) Saat 10.00'da Havsa Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu'nda  Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi. 
    Havsa Toplum Sağlığı merkezi uzmanları tarafından Köy su depolarının klorlanması hakkında çözüm önerileri istişare edildi.
    Havsa Toplum Sağlığı merkezi uzmanları tarafından İlçemiz köylerinde yurtdışından gelen çocukların aşı ve hastalık durumlarının muhtarlar tarafından takiplerinin yapılması ve konu ile ilgili olarak uzmanların bilgilendirilmesi konusunda uyarılar yapıldı. 
    İlçemiz köylerinden dört köy , komşu ildeki hayvanların şap hastalığı teşhisi konusunda önlemlerin alınması üzerine bilgiler verildi. Muhtarların  talep ve görüşleri dinlendi.
    Her ay düzenli olarak yapılan Muhtarlar günü toplantısı sona ermesinin ardından Halk günü toplantısı Saat 11.00'da Cumhuriyet Mahallesi'ndeki kıraathane'de gerçekleştirildi.
    İlçemizde düzenli olarak yapılan Halk Günü toplantısı, İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman'ın katılımıyla 28 Eylül 2017 Perşembe günü (dün) Saat 11.00'da Cumhuriyet Mahallesi'ndeki kıraathane'de gerçekleştirildi. 
    Toplantı'ya İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman, İlçe Jandarma Komutanı J.Üst.Teğ  Mehmet Utku Davulcu, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Güder, Daire Amirleri, Muhtarlar, ve  vatandaşlar katıldı.
    İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman kurum amirleri ile birlikte vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledikten sonra sorunların çözümü için ilgili kurum yöneticilerine gerekli talimatları verdi. 
    Devam eden program Havsa Belediyesi adına katılım gösteren Temizlik İşleri Müdürlüğü vatandaşlara Pazar yerinin hala proje aşamasında olduğunu, en kısa zamanda hazırlıkların biteceğini vatandaşa hazır hale getirileceğinin bilgisini paylaştı. Programa iştirak eden vatandaşlar programın düzenlenmesinden duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. Bu toplantıların her ay İlçemizin farklı bölgelerinde yapılmasına devam edilecektir.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx