Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2018 Perşembe
AK Parti İlçe Teşkilatından Kurum Ziyaretleri Başladı
AK Parti Havsa İlçe Teşkilatı’nın 6'ncı Olağan Kongresinde tek aday olarak seçimlere giren Av.Aydın Balkan İlçe Başkanlığı görevine seçilmesinin ardından kurum ziyaretlerine başladı.

Nilay YILMAZ

    Geçtiğimiz Pazar günü yapılan AK Parti Havsa 6'ncı Olağan Kongresinde AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı'na seçilen  Av.Aydın Balkan ve yönetim kurulu üyeleri kurum ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretlerini İlçemiz Kaymakamlığı ve İlçemiz Belediyesi’ne gerçekleştirdiler. Yeni seçilen AK Parti İlçe Başkanı Av. Aydın Balkan ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman’ı ve İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin’i makamında ziyaret ettiler. 
    Ziyarette konuşan İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman,”Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.
    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Av.Aydın Balkan konuşmasında, “Öncelikli olarak İlçemiz Kaymakamı Yunus Ataman ve İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin’e sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz.Önümüzdeki günlerde kurum ziyaretlerine devam edeceğiz. Kurumlarımızla uyumlu bir çalışma sürecine girerek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürme çabası içersinde olacağız.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx