Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2018 Perşembe
Başkan Tekin İtfaiye Personelini Yalnız Bırakmadı
İtfaiye Teşkilatı'nın kuruluşunun 91'nci yıldönümü münasebeti ile İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Sertkan YILMAZ

    Büyük bir özveriyle, gece gündüz demeden vatandaşların ve diğer canlıların yardımına koşan İtfaiye personelinin 91'nci kuruluş yıldönümünü münasebeti ile İlçemiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin Edirne İtfaiye Amiri Erdoğan Göbel ile beraber geçtiğimiz Salı günü ilçemiz İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti ve kuruluş yıldönümlerini kutladı.
    Tekin yaptığı konuşmasında, “İtfaiye Müdürlüğümüz belediyemizin en önemli birimlerinden bir tanesi. Sel, deprem, yangın, trafik kazası gibi hadiselerde olay yerinde olan arkadaşlarımız, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin ve yılmadan görevlerini yerine getirmek için hazırlar. Göreve geldiğim günden bugüne kadar İtfaiye Müdürlüğümüzün modernizasyonu için birçok çalışma yaptık. Bunu da büyük ölçüde tamamladık. Olaylara yetişmekte dakikliğinizden operasyonlarda gösterdikleri performansa kadar her çalışmalarını takip ediyorum.
     Başarılı çalışmalarından dolayı her birini ayrı ayrı tebrik ediyor, tüm itfaiye personelinin İtfaiye Haftası'nı kutluyorum.”dedi.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx