Anasayfa Gündem Siyaset Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
27 Ocak 2023 Cuma
İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı'nda Görev Dağılımı Yapıldı
İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı'nda görev dağılımı yapıldı.

Sertkan YILMAZ

12 Kasım 2022 Cumartesi günü yapılan İyi Parti Havsa İlçe Başkanlığı 3'ncü Olağan Genel Kurulda yeniden göreve seçilen İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ve yönetimi üye çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaş, çiftçi ve esnaf ziyaretlerinin sürdüren İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş vatandaş ve esnafın sorunlarını dinleyerek partiye üye kayıtlarını gerçekleştirdi.
    İyi Parti'nin her geçen gün gücüne güç kattığını ifade eden İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yazılı açıklamada bulundu. Aktaş açıklamasında, “İyi Parti Havsa İlçe Başkanlığı olarak sürekli va-tandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinliyoruz. Ekonominin bozuk olduğunu hepimiz evimizde, cebimizde fazlasıyla hissediyoruz. Esnafımız,çiftçimiz ve sanayicilerimiz sıkıntılar yaşıyor adeta çıkmaza giriyor.
    Partimizin, ülke ekonomisini kalkındırmak için üretime dayalı ekonomi politikası hazır. Üreten Türkiye olacağız,başka çaremiz yok. İktidara milletimiz ile birlikte geleceğiz.
    İyi Parti ailesi olarak büyümeye devam ediyoruz. Üye kayıtlarımız aralıksız devam ediyor. İlçemize bağlı Hasköy Köyünden Yılmaz Çatalkaya, Oğulpasa Köyünden Remzi Üresin ve Cumhuriyet Mahallesinden Kamil Tongel İyi Parti ailesine katılarak gücümüze güç kattılar.
    İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı olarak Yönetim kurulu tanıtımı ve görev dağılımını ilçe binamızda yaptık. Başkan Hasan Aktaş, İlçe Sekreteri ve Başkan Vekili Musatafa Asma, Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Yılmaz Ergün, Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Sema Baş, Mali İşler Başkanı Hasan Varol, Başkan Yardımcısı Necati Arda, Medya ve Propaganda Başkanı Nagi-han Ergül, Uluslarası İlişkiler Başkanı Şengul Arslan,STK Başkanlığına Üstün Biricik, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanlığına Şerif Üstünler, Sosyal politikalar Başkanlığına Müjdat Kuşçu, Eğitim ve Kültür Başkanlığına Tolga Havsa, Ekonomi Başkanlığına Erdoğan Yıldı-rım, Milli Güvenlik Başkanlığına Hasan Doğru, Tarım ve Köyişleri Başkanlığına Mustafa İdin, İletişim ve Teknoloji Başkanlığına Ferruh Akbaş, Halkla ilişkiler Başkanlığına Meydan Duman, ARGE Başkanlığına Uğur Aygün, Kalkınma Politikaları Başkanlığına Mustafa Aykız, Gençlik ve Spor Başkanlığına Rama-zan Ergül, Siyasi Politikaları Başkanlığına Nilgün Biricik getirilmiştir. 
    Vatana, millete ve Havsamıza hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Havsa İyi Olacak Edirne İyi olacak Türkiye İyi olacak.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com