Anasayfa Gündem Siyaset Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Başkan Balkan, “Gecesi Ayrı Gündüzü Ayrı Güzel Olacak”
Havsa Belediyesi, “Fatih Caddesi Sağlık-laştırma Projesi” kapsamında İlçemiz Fatih Caddesi'nden Cumhuriyet Mahallesine kadar olan kısımda Fatih Caddesi'nin yenileme çalışmaları devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    Havsa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçemiz Fatih Caddesi'nde banklar ve oturma grupları yenileniyor.
    Çalışmaları yerinde inceleyen ve vatandaşlarında görüşünü alan İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan “Hem ihtiyacın karşılanması hem de görsellik açısından farklılık yaratan mobilyalarımızı yerleştiriyoruz.” dedi.
    Havsa Belediyesi, “Fatih Caddesi Sağlıklaştırma Projesi”kapsamında İlçemiz Fatih Caddesi'nden Cumhuriyet Mahallesine kadar olan kısımda Fatih Caddesi'nin yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
    İlçemiz Fatih Caddesi'nden Cumhuriyet Mahallesine kadar olan kısımda doğalgaz şebeke hattının döşenmesi ve akabinde bozulan asfaltın kazılarak yeniden asfalt dökme işlemlerinin tamamlanmasının ardından başlayan “Fatih Caddesi Sağlıklaştırma Projesi” ile ilgili çalışmalar devam ediyor.
    İlçemizin kalbi konumunda bulunan ve ilçemize gelen misafirleri karşılayan bir noktada olan Fatih Caddesi halkımızın ihtiyaçlarıda gözönünde bulundurularak yenilenerek  güzelleştiriliyor.
    Avcıoğlu Gıda önünden Kilim Mensucat Fabrikasına kadar sağlı sollu yaklaşık 15.000 m2 lik kaldırım taşı yenileme çalışmaları devam ederken bir yandanda modern görünüme sahip dinlenme bankları konuluyor.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan gazetemize yaptığı açıklamada; “Aralıksız çalışarak İlçemizin çehresini yenilemeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz.Fatih Caddemiz üzerinde başlayan kaldırım ve yenileme çalışmamızda, park ve sokak mobilyalarımızı da yerleştirmeye başladık. Hem ihtiyacın karşılanması hem de görsellik açısından farklılık yaratan mobilyalarımızı yerleştiriyoruz.
    Her biri yeni kaldırımlarımıza uyumlu ve modern çizgide seçilmiş mobilyalarımız ile İlçemize güzellikler katmaya devam ediyoruz. İlçemizin çehresi değişiyor, güzelleşiyor; yaptığımız her çalışma da ilçemize çok yakışıyor. Çalışmalarımız tamamlandığında Fatih Caddemizin gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel olacak. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızın ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com