Anasayfa Gündem Siyaset Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Aralık 2022 Cumartesi
İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ve Edirne İl Başkanı Dr. Serpil Tütüncü'den İlçemize Ziyaret
İyi Parti Edirne İl Başkanı Dr. Serpil Tütüncü ve İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakır-lar 24 Eylül 2022 Cumartesi günü ilçe-mize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Nilay YILMAZ

    İyi Parti Edirne İl Başkanı Dr. Serpil Tütüncü ve İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ilçemize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundular.
    İyi Parti Edirne İl Başkanı Dr. Serpil Tütüncü ve İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar geçtiğimiz Cumartesi günü ilçemizi ziyaret etti.
    İyi Parti Edirne İl Başkanı Tütüncü ve İyi Parti Edirne Milletvekili Çakırlar ilk olarak İyi Parti Havsa İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.
İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş'ı parti binasında ziyaret eden İyi Parti Edirne İl Başkanı Tütüncü ve İyi Parti Edirne Milletvekili Çakırlar yetki belgesini İlçe Başkanı Ak-taş'a takdim ettiler.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Aktaş, “Edirne İl Başkanımız Sayın Dr. Serpil Tütüncü, Milletvekilimiz Sayın Orhan Çakırlar, İyi Parti Edirne il yöneticilerimiz , belediye meclis üyelerimiz ve ilçe yöneticilerimiz ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in olurlarıyla tarafına tevhi edilen yetki belgesini takdim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş ile fikir alışverişinde bulunan İyi Parti Edirne İl Başkanı Tütüncü ve İyi Parti Edirne Milletvekili Çakırlar daha sonra ilçemiz  esnaf  ve vatandaşlarla bir araya geldiler.
    İyi Parti Edirne İl Başkanı Dr Serpil Tütüncü, İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İyi Parti Edirne il yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri ile birlik-te ilçemizde her hafta Cumartesi günü kurulan pazarını ve esnafı ziyaret ettiler.
    Ziyaretleri kapsamında esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek çözüm önerilerini anlattılar.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com