Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Ekim 2022 Pazar
Yeni Nikah Salonumuz Kapılarını Açtı
Havsa Belediyesi tarafından geçtiğimiz sonbaharda yapımına başlanan ve tamamlanan Kır Bahçesi Nikah Salonu 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü düzenlenen tören ile açıldı. Yoğun katılım ile açılan Havsa Belediyesi Nikah Salonunda ilk nikah kıyıldı.

Nilay YILMAZ

    Uzun yıllardır ilçemizde 100. yıl iş hanının bodrum katında kıyılan nikahlar artık Recep Özen Kır Bahçesi içerisine yapılan ilçemiz Nikah Salonunda kıyılacak.
    Havsa Belediyesi tarafından geçtiğimiz sonbaharda yapımına başlanan ve tamamlanan Kır Bahçesi Nikah Salonu 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü düzenlenen tören ile açıldı.
    “Havsa Belediyesi Nikah Salonumuzu da kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.” diyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “Geçtiğimiz yıl açarak halkımızın hizmetine sunduğumuz ‘Recep Özen Kır Bahçe’mize ‘Havsa Belediyesi Nikah Salonu’muzu da kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.
    Yıllardır yer sorunu nedeni ile zorunlu olarak pasajın altında kıydığımız nikahları, artık Havsa'mızın yeni yüzüne yakışır şekilde Kır Bahçemizin içerisindeki ferah ve modern nikah salonumuzda kıyacağız. Halkımıza ve evlenerek yeni yuva kuracak çiftlerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.
Yeni Nikah Salonunda İlk Nikah Kıyıldı
    18 Mayıs 2022 Çarşamaba günü yoğun katılım ile açılan Havsa Belediyesi Nikah Salonunda ilk nikah kıyıldı.
    Havsa Belediyesi tarafından Kır Bahçemizin içerisindeki Havsa Belediyesi Nikah Salonunda 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 11.00'da ilk nikâh kıyıldı.
    Mutlu bir beraberlik için adım atan Batuhan ve Gamze çiftinin nikahını İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan kıyarken, genç çiftin nikâh şahitliğini ise DSİ Bölge Müdürü Erdinç Kuran yaptı. 
    İlçemiz Belediye Başkanı Balkan; “Nikah Salonumuzdaki açılışımızın ardından ilk nikahımızı da kıyarak, ilk çiftimizi de evlendirmiş olduk. Ekiz ve Duvan ailelerini tebrik eder, Batuhan ve Gamze çiftimize mutluluklar dileriz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com