Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Ekim 2022 Pazar
Millet İttifakı Atatürk Anıtı'na Çelenk Koydu
Millet İttifakı Havsa 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 19 Mayıs 2022 Perşembe günü Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.

Sertkan YILMAZ

    Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti Havsa İlçe Başkanlığı ve Saadet Partisi Havsa İlçe Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla 19 Mayıs 2022 Perşembe günü Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
    Çelenk sunma törenine CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, İYİ Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, Saadet Partisi Havsa İlçe Başkanı Murat Aladağ, CHP Kadın Kolları, CHP Gençlik Kolları, İYİ Parti Kadın Kolları, İYİ Parti Gençlik Kolları ve çok sayıda partili katıldı. 
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden törende konuşma yaptı. Özden yaptığı konuşmasında, “Sayın İyi Parti İlçe Başkanım, Sayın Saadet Partisi İlçe Başkanım, yöneticilerimiz ve değerli Millet İttifakı Üyeleri; Çelenk sunma programına hoş geldiniz.
    Emperyalizm ve İşbirlikçi saray yönetimine karşı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkmasıyla başlayan Milli Mücadele, düşmana karşı açılan bayrak, hür yaşamış hür yaşayacak Türk Milletinin ve Türk tarihinin en önemli günlerinden biridir.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yol arkadaşları ve Türk milletinin azmi ve mücadelesiyle bağımsızlığını ilan ederek, Türkiye Cumhuriyetini gençlere emanet etmiştir.
    19 Mayıs kurtuluşun ve aydınlık yarınların başlangıcıdır. 19 Mayıs varoluş ve bağımsızlıktır.
    19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerin bayramıdır.
    19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk'ün doğum günüdür. 
Değerli Millet İttifakı Üyeleri,
    Atatürk devrimleri ışığında, Cumhuriyetin sağladığı kazanımları koruyan, uygarlık ve barışın aydınlık yolunda bir gelecek için çalışan, geleceğimizin güvencesi gençlerimizin ve tüm Ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, tüm şehit ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com