Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Ekim 2022 Pazar
Vali Canalp İlçemize Veda Etti
Görev süresi içinde son kez geçtiğimiz Cuma günü ilçemize gelen Edirne Valisi Ekrem Canalp, ilçemize veda etti.

Nilay YILMAZ

    Batman Valiliği'ne atanan Edirne Valisi Ekrem Canalp ilçemize veda etti. 
    Görev süresi içinde son kez geçtiğimiz Cuma günü ilçemize gelen Canalp,  “Yapmam gereken ve kafamda tasarlamış olduğum hemen hemen her şeyi yapma imkanım oldu. Edirne'den ayrılırken, derin bir huzur içerisindeyim” dedi.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan valilik kararnamesiyle Edirne'den Batman'a atanan Vali Ekrem Canalp veda ziyaretleri kapsamında 13 Mayıs 2022 Cuma günü ilçemize geldi. 
    Recep ÖzenKır Bahçesi'nde geniş bir protokol katılımı ile karşılanan Canalp, tek tek katılımcılar ile konuştu ve helallik aldı. Bu sırada zaman zaman da duygusal anlar yaşandı.
    Vali Canalp, Edirne'deki 3.5 yıllık görev süresinin Batman Valiliği'ne atanması dolayısıyla sona erdiğini belirterek, “Pazartesi Edirne Valiliği önünde yapacağımız vedalaşma töreninin ardından Edirne'den ayrılmış olacağım. Ben bütün Edirnelilere buradan içtenlikle şükranlarımı arz etmek isterim” dedi.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “İlimize 2018 yılında atanan Vali'miz Ekrem Canalp'i Batman'a uğurladık. İlimizdeki çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Valimizin yolu açık olsun.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com