Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Ekim 2022 Pazar
Başkan Balkan, “Çocuklarımıza Hayırlı Olsun”
İlçemiz Hacıgazi Mahallesi'nde yaklaşık 2000m2 lik alana yapılan içerisinde spor alanı, yürüyüş ve bisiklet yolu bulunan temalı 100. Yıl Masal Çocuk parkı geçtiğimiz Cumartesi günü yoğun katılım ile açıldı.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Hacı Gazi Mahallesi'ndeki 100. Yıl Masal Çocuk Parkı'nın açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. 30 Nisan 2022 Cumartesi günü düzenlenen açılış törenine İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, mahalledeki çocuklar ve vatandaşlar katıldı. 
    Açılışını çocuklarla beraber yapan İlçemiz  Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan “İlçemiz çocuklarına herşeyin en güzeli yakışır. 100'ncü yılımızda çocuklarımıza armağan olsun.” dedi.
    Balkan “Havsa Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir Havsa için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu amaçla çocuk parkları, yürüyüş yolları, spor alanları oluşturmaya gayret ediyoruz. Hacıgazi mahallemizde yeni nesil belediyecilik anlayışına uygun olarak içinde basketbol spor alanı, temalı çocuk parkı ve yürüyüş - çocuk bisiklet yolu olan çok güzel bir park daha kazandırmak için harekete geçtik. Çocuklarımız bizim gözbebeğimiz. Onlar için güzel bir oyun ve dinlenme alanı oluşturduk. Havsa için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz her alanda desteklerimiz devam ediyor. 
    Yaklaşık 2000 m2 alana kurulan parkımızın 100'ncü yılımızda çocuklarımıza armağan olsun. 100'ncü yılımıza yakışan çok güzel bir park daha kazandırmanın heyecanı içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemize, çocuklarımıza hayırlı olsun.” dedi.
    Açılışın ardından çocuklar ilçemizde tek olan temalı parkta doyasıya oynadılar.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com