Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Ekim 2022 Pazar
Ramazan Ayı Bitiyor Bayram Geliyor
Onbir ayın sultanı olan Ramazan Ayını Pazar günü tutacağımız orucumuz ile uğurluyor ve Pazartesi günü hoşgeldin Bayram diyoruz. İlçemizde toplu bayramlaşma 29 Nisan 2022 Cuma günü (bugün) saat 14.00'de Milli Egemenlik Parkında yapılacaktır.

Sertkan YILMAZ

    Bir aydır mübarek günleri bahşeden, günahlardan arınmamıza, kardeşliği pekiştirmemize, ibadetlerimizi çoğaltmamızı ve yoksullarımıza yardım elimizi uzatmamızı ön süren Onbir ayın sultanı olan Ramazan Ayını Pazar günü tutacağımız orucumuz ile uğurluyor ve Pazartesi günü hoşgeldin Bayram diyoruz.        
    Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını ile mücadele kapsamında yaklaşık 2 yıldır evlerimizde yaşadığımız  Ramazan Bayramını bu yılda geçmiş yıllarda olduğu gibi sevdiklerimizle birlikte yaşayacağız. 
    Sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklamanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğu ile Batı Ekspres Gazetesi olarak tüm okuyucularımızın Ramazan Bayramını kutlar sağlıklı, mutlu sevdiklerimizle nice bayramlar dileriz.
    İlçemizde toplu bayramlaşma 29 Nisan 2022 Cuma günü (bugün) saat 14.00'de Milli Egemenlik Parkında yapılacaktır.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com