Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Ekim 2022 Pazar
Başkan Balkan Kadir Gecesi'nin Bereketini Vatandaşlarla Yaşadı
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan 27 Nisan Çarşamba gecesi ilçemiz camilerinde vatandaşlarla bir araya gelerek Kadir Gecesi'nin bereketini hep birlikte yaşadı.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan bin aydan hayırlı olan, Yüce Rabbimizin rahmet ve nur bahşettiği Kadir Gecesinde teravih sonrasında vatandaşlara kandil simidi dağıttı.
    Cami önlerine kurulan stantlarda İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve belediye personeli hem kandil simitlerini vatandaşlara dağıttı hem de Havsalıların Kadir Gecesini kutladı.
    Başkan Balkan; “Bin aydan daha hayırlı olan Mübarek Kadir Gecesi'nde de camilerimize gelip ibadetlerini yapan cami cemaatimize ve vatandaşlarımıza her zaman olduğu gibi bu mübarek gecede de ikramda bulunduk. Bu mübarek gecenin birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularımızın güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Kadir Gecemizi önce camilerimizde ve kahvehanelerimizde hemşehrilerimizle, ardından mesaiye devam eden çalışma arkadaşlarımızla sahada bir arada geçiriyoruz.
    Bu kutsal gecede hem camilerimizde ve evlerinde dua eden hemşehrilerimizin, hem de halka hizmet ederek hakka hizmet eden mesai arkadaşlarımızın kandilleri mübarek olsun.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com