Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Aralık 2021 Perşembe
“Yüksekokulumuzda Eğitim-Öğretim Faaliyetleri Ara Vermeden Devam Ediyor”
Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu'nda eğitim-öğretim faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan konu ile ilgili olarak gazetemize açıklamada bulundu.

Sertkan YILMAZ

    Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu'nda eğitim-öğretim faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Yüksekokul müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan gazetemize yaptığı açıklamada derslerin başladığı günden bu yana gelinen durumu değerlendirdi. 
    Prof. Dr. Mustafa Tan yaptığı açıklamada; “Eğitim-öğretim faaliyetlerimiz Covid-19 salgınına karşı alınan tedbirlerle ikinci ayına gelmiş bulunmaktadır. Geçtiğimiz bu süreçte ciddi bir aksaklık yaşamadık. Bundan sonraki dönemde de tedbirleri gevşetmeden derslerimizi yüzyüze yürütme gayreti içerisinde olacağız.” dedi.
    Prof. Dr. Mustafa Tan önümüzdeki haftanın tatil olduğu yönündeki söylentilere de açıklama getirdi. “İçinde bulunduğumuz bu hafta ara sınav haftasıdır. Yüksekokul idaresi olarak öğrencilerimizin sınavlarda daha başarılı olması için dersleri iptal ettik. Ancak önümüzdeki pazartesi gününden itibaren dersler kaldığı yerden devam edecektir. İlçemizde sınavlardan sonraki hafta içerisinde üniversitenin tatil olduğuna dair söylentiler doğru değildir. Zaten birinci sınıf öğrencilerimizin büyük çoğu üçüncü yerleştirmede kayıt oldukları için derslere daha yeni başladılar. Bu öğrencilerin açıklarını kapatmaları gerekir, bu nedenle bir hafta ara vermeleri söz konusu değildir” diye sözlerine ekledi. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com