Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Aralık 2021 Perşembe
LÖSEV'den Gazetemize Ziyaret
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Edirne İl Temsilcisi Ceylan Toker gazetemizi ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    Edirne LOSEV İl temsilcisi Ceylan Toker 18 Kasım 2021 Perşembe günü (dün), gazetemizi ziyaret ederek, LÖSEV ismini kullanarak para toplayanlar karşısında vatandaşları dikkatli olmaya davet etti. 
    Lösev temsilcisi Ceylan Toker, konu hakkında yaptığı açıklamada; “Bir kaç yıldır devam eden ve son günlerde dolandırıcılar tarafından kurumumuz adına makbuz kesme sureti ile vatandaşlarımızı dolandırıyorlar. Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), gönüllülerini ve vatandaşları dolandırıcılığa karşı bizlerde siz değerli basınımızın aracılığı ile vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Kapınıza gelip LÖSEV adına gazete satmaya, sahte makbuzlarla bağış toplamaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Organize şekilde hareket eden, topladıkları bağışları kendi çıkarları doğrultusunda kullanan bu çetelere karşı dikkatli olunuz.
    Dolandırıcıları  Polis ve 0312 447 06 60 LÖSEV İhbar Hattı'na bildiriniz. Çünkü LÖSEV asla sokakta para toplamaz, parayla gazete satmaz. Kapınıza gelerek bağış istemez. Kamuoyuna saygı ile duyuruyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com