Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Aralık 2021 Perşembe
İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Ziyaretlere Devam Ediyor
İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs ile mücadele kapsamında uzun bir aradan sonra tüm kademelerde yüz yüze eğitime başlandığı yeni eğitim öğretim yılının ilk haftalarından itibaren ilçemiz ve köylerindeki okulları ziyaret eden İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan ve Şube Müdürü Hakan Uzun okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelmeye devam ediyor.
    Okul ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacıyla okul ziyaretlerine devam eden İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan ve Şube Müdürü Hakan Uzun, Abalar ilk-ortaokulu ziyarette bulunarak eğitim öğretim faaliyetlerine katıldılar.
    İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan ve Şube Müdürü Hakan Uzun okul ziyaretleri kapsamında Şahika Erkurt Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya gelen Fidan yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra sınıfları gezdi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com