Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
02 Aralık 2021 Perşembe
Dölçek, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'na Adaylığını Açıkladı
İlçemiz genç esnaflarından Arda Tava Ciğer Salonu' nun sahibi Gürcan Ahmet Dölçek gelecek dönem Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı olduğunu açıkladı.

Nilay YILMAZ

    İlçemizde uzun yıllardır esnaflık yapan Arda Tava Ciğer Salonu'nun sahibi Gürcan Ahmet Dölçek Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi için adaylığını açıkladı.
    Gürcan Ahmet Dölçek gazetemize yaptığı yazılı açıklamada; “Sevgili esnaf arkadaşlarım ve abilerim, ben 1980 Havsa doğumlu Gürcan Ahmet Dölçek. Bir esnaf evladı olarak dünyaya geldim. Küçüklüğümden beri esnaf abilerimin yanın da yetistim. 1998'den beri de hepinizin bildiği gibi güzel Havsam da esnaf olarak hizmet etmekteyim.
    Esnaflarımızın derdine derman olmak için, esnafına sahip çıkmak için birlik beraberliğin gücünü göstermek için, içinizden biri olarak Haysa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Esnaf kardeşlerimizin ve abilerimizin samimiyetine ve sağduyusuna güvenerek desteğinize talibim. Elimin erdiği gücümün yettiği kadar yanınızda olmaya söz veriyorum.
    Bana aday olmam konusunda destek veren, bu görevi de layıkıyla yapabileceğime inanan, güvenen arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim. Mevlam hakkımızda hayırlısını eylesin.
    Gerçekleşecek olan seçimin Havsa köylerine hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com