Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
13 Ağustos 2022 Cumartesi
Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü İlçemizi Gururlandırmaya Devam Ediyor
Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Kız Takımımız iddialı başlayarak geçtiğimiz günlerde Uzunköprü 1444 Kulübü ile karşılaştığı hazırlık maçından galip ayrıldı.

Nilay YILMAZ

    Filenin Sultanları Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kız Voleybol takımımız iddialı başladı.
    Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Kız Takımımız, Uzunköprü 1444 Kulübü ile karşılaştığı hazırlık maçından galip ayrıldı.
    Geçtiğimiz hafta Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulubü halk oyunları ekibi Edirne halk oyunları yarışmasında göstermiş oldukları perfermans ile büyüklerde il birinciliği, yıldızlarda il ikinciliğini alarak ilçemizi gururlandırmasının ardından bu haftada Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Kız Takımımız, Uzunköprü 1444 Kulübü ile karşılaştığı hazırlık maçından galip ayrıldı.
    “Havsa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz kız voleybol takımımızda  farkını ortaya koyuyor” diyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “Voleybol kız takımımız çalışmalarına galibiyetle başladı. Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Kız Takımımız, hazırlık maçından galip ayrıldı. Kızlarımızı ve hocamızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.
    Batı Ekspres gazetesi olarak filenin sultanları Havsa Belediyesi Gençlik Spor Kulübü kız voleybol takımımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com