Anasayfa Gündem Siyaset Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Tan, “Bu Sayede Yüksekokulumuz Havsa'ya Yaklaşacak”
“Bu sayede Yüksekokulumuz Havsa'ya yaklaşacak, psikolojik kopukluk ortadan kaldırılabilecektir.” diyen Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan gazetemize açıklamada bulundu.

Nilay YILMAZ

    İlçemizin önemli bir diğer giriş noktası olan Cumhuriyet Mahalle girişinde kaldırım ve peyzaj düzenlemesi çalışmaların ardından İlçemiz Belediye ekipleri tarından Kilim Fabrikasının önünden mezarlığa kadar tamamlanan yürüyüş yolu üniversiteye kadar uzatılacak.
    “Bu sayede Yüksekokulumuz Havsa'ya yaklaşacak, psikolojik kopukluk ortadan kaldırılabilecektir.” diyen Trakya Üniversitesi Havsa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan gazetemize açıklamada bulundu.
    Tan yaptığı açıklamada; “Yüksekokulumuzun şehir merkezine uzak olması hem fiziksel hem de psikolojik bir kopukluğa sebep olmaktadır. Bu durum öğrencilerimizde de rahatsızlık oluşturmakta, yürüyerek şehir merkezine gitmek isteyenlere zorluklar çıkartmaktadır. 
    Belediyemizin Cumhuriyet Mahallesinden başlayarak Toki Konutlarına kadar gidecek bir yürüyüş yolu oluşturması Yüksekokulumuz ve öğrencilerimiz için memnuniyet vericidir. Bu sayede Yüksekokulumuz Havsa'ya yaklaşacak, psikolojik kopukluk ortadan kaldırılabilecektir. Bu çerçevede geçtiğimiz hafta sonu anayoldan Yüksekokulumuza gelen yola parke taş döşenmiştir. Yapılan bu çalışmalardan dolayı Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'a teşekkür ederiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com