Anasayfa Gündem Siyaset Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nden İlçemize Teşekkür Belgesi
Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü hem bireysel ve toplumsal gelişime hem de istihdama yönelik sunduğu katkılardan dolayı 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası' kapsamında teşekkür belgesi almaya hak kazandılar.

Sertkan YILMAZ

    Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Havsa Halk Eğitimi Merkezi, 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası' kapsamında Milli Eğitim Bakanlığından teşekkür belgesi aldılar. 
    Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü hem bireysel ve toplumsal gelişime hem de istihdama yönelik sunduğu katkılardan dolayı teşekkür belgesi almaya hak kazandılar.
    İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan; "Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından yıl içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalardan ötürü teşekkür belgesi ile ödüllendirildik. Yıl içerisinde yaptığımız çalışmalarda emeği geçen kursiyerlerimize, öğrencilerimize, usta öğretici ve öğretmenlerimize, idari personellerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hayat Boyu Öğrenme kapsamında açtığımız kurslarımız yediden yetmişe tüm vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.
    Havsa Halk Eğitimi Merkezi (HEM) 2021-2022 eğitim öğretim yılı için açılacak kurslar için kayıtlar devam ediyor. Katılımcılara sertifika verilen kurslarımıza tüm halkımızı katılmaya davet ediyoruz. Bilgi almak isteyen vatandaşlarımız  336 12 47 numaralı telefondan bizleri arayarak kurslarımız hakkında bilgi alabilirler.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com