Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Ekim 2021 Cumartesi
“Cumhuriyet Mahallemizdeki Girişimizi Işıklandırmayla Süsleyeceğiz”
İlçemizin daha güzel görünümde olması adına Yeni Mahalle ve Varoş Mahalle girişlerinde yapımı tamamlanan çalışmaların ardından İlçemizin önemli bir diğer giriş noktası olan Cumhuriyet Mahalle girişinde çalışmalar başladı.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediyesi tarafından ilçemizin giriş noktalarından olan Yeni Mahalle ve Varoş Mahalle girişlerinde yapımı tamamlanan peyzaj ve düzenleme çalışmalarının ardından bu kez de İlçemizin Cumhuriyet Mahalle girişinde çalışmalar başladı. 
    İlçemizin hemen girişinde kötü görünüme sebep olan alanlara peyzaj ve düzenleme çalışmaları yaparak bu alanları yeşillendiren ilçemiz Belediyesi bu kez de İlçemizin önemli bir diğer giriş noktası olan Cumhuriyet Mahalle girişinde peyzaj ve düzenleme çalışmalarına başladı.
    Çalışmaları bizzat yerinde takip eden Başkan Balkan; “Daha öncede belirttiğim gibi ilçemizin her girişinin ilçemize yakışır biçimde olması için çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin İstanbul çıkısı olan Cumhuriyet Mahallemizde Kilim Fabrikamızın önünde çalışmalara başladık.
    Planladığımız çalışmalar kapsamında Cumhuriyet Mahallemizde kaldırım ve peyzaj düzenlemesi yapacağız. Birde Cumhuriyet Mahallemizdeki girişimizi aydınlatma ve ışıklandırma ile süsleyeceğiz.Burada Kilim Fabrikasının önünden Köseömer Köyümüzün dönüşüne kadar kaldırım ve ışıklandırma çalışmalarımızı yapacağız. Yaptığımız bu çalışmalar sonucunda geceleri ilçemiz girişi ışıl olacak. Devamında da Kilim Fabrikamızın önünden mezarlığa kadar tamamlamış olduğumuz yürüyüş yolumuzu üniversitemize kadar uzatacağız. Böylece vatandaşlarımıza yürüyüş alanı da kazandırmış olacağız. Çalışmalarımız etap etap yoğun bir şekilde devam ediyor. Artık yaptığımız çalışmaların sonuçları güzel bir şekilde ortaya çıkmaya başladı. Sizlere hizmet için ilk günden beri yoğun bir şekilde çalışıyor ve sizlerinde desteği ile bu yoğun çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.İlçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com