Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Ekim 2021 Cumartesi
Atıl Yapı Çocuklar ve Kadınlarla Hayat Bulacak
İlçemizde uzun zamandır atıl durumda olan ve kullanılmayan Trakya Birlik Satış Mağazası kadınlar ve çocuklar için yapılması planlanan proje ile tekrar canlanacak.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Şafak Kırbiç'i ziyaret etti.
    İlçemizde uzun zamandır atıl durumda olan ve kullanılmayan Trakya Birlik Satış Mağazası kadınlar ve çocuklar için yapılması planlanan proje ile tekrar canlanacak. 
    Konu ile ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “Geçtiğimiz günlerde Trakya Birlik Yönetim Kurulu'ndaki değişim ile Yönetim Kurulu Başkanlığı'na getirilen Sayın Şafak Kırbiç'i ziyaret ettik.
    Uzun zamandır ilçemizde kullanılmayan atıl durumda olan Trakya Birlik' e ait olan yeri kadınlarımız ve çocuklarımız için yapmayı planladığımız proje ile tekrar ilçemize kazandırmayı düşünüyoruz. Proje ile Trakya Birlik ile Havsalı ev hanımları ve çocuklarımız için ortak bir sosyal proje yapma konusunda çalışmalara da kısa zamanda başlıyoruz.
    Ziyaretimizde Kadın Kolları Başkanımız Derya Tezcan ve Usta Öğretici Fatma Kut'ta eşlik ederek, Havsa'da ev hanımları ve çocuklarımız için planladığımız projemizi yeni yönetime sunduk.
    Şafak Başkanımız ile yönetim kurulu üyeleri değerli abim Remzi Kobak ve Hilmi Kahraman'da projeden duydukları memnuniyeti dile getirerek ilk yapılacak Yönetim Kurulunda konuyu gündeme alacaklarını belirttiler. İnşallah önümüzdeki günlerde projenin başladığını ve detaylarını tekrar sizlerle paylaşacağız.
    Başkanlık görevine seçilen Sayın Şafak Kırbiç'i tekrar tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com