Anasayfa Gündem Siyaset Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Aralık 2022 Cumartesi
İyi Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar İlçemizi Ziyaret Etti
Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar geçtiğimiz 18 Eylül 2021 Cumartesi günü ilçemize gelerek İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Sertkan YILMAZ

    Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar geçtiğimiz Cumartesi günü ilçemize gelerek pazaryeri, esnaf ve çiftçi ziyaretinde bulundular.
    Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, Havsa İyi Parti Başkanı Hasan Aktaş ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçemizde her Cumartesi günü kurulan sebze meyve pazarımızı gelerek pazarcı esnafımızı ve kadın meclisi üyelerinin açmış olduğu standları ziyaret ettiler.
    Esnafın sıkıntı ve isteklerini dinleyen Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, “Bugün Havsa mızda bulunan esnafları ziyaret ederek sıkıntılarını ve isteklerini dinliyoruz. Tüm İYİ Parti Yöneticileri olarak yaptığımız ziyaretlerde görüyoruz ki esnafımız çok zor durumda. Ülkemizin gerçek gündemi ekonomidir, yoksulluktur, işsizliktir. Bizler bu gündemi sokağa çıkıp vatandaşımız ile bir araya gelerek görüyoruz.” dedi.
    Ziyaretler kapsamında Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, Havsa İyi Parti Başkanı Hasan Aktaş ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Havsa yağlı tohumlar alım ofisinde çiftçiler ile bir araya gelerek sıkıntı ve isteklerini dinlediler.
    Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, Havsa İyi Parti Başkanı Hasan Aktaş ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte daha sonra ilçemize bağlı Hasköy, Söğütlüdere, Habiller, Musulça ve Arpaç köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler. 
    Edirne İyi Parti Milletvekili Orhan Çakırlar, “köylerimizde üreticilerimizi ve köy halkını ziyaret ettik. Köylerimizde görüştüğümüz üreticilerimizin sıkıntıları hep aynı, girdi maliyetlerinin yüksekliği alım fiyatlarının düşüklüğü çiftçimizin belini bükmektedir.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com