Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
27 Eylül 2021 Pazartesi
Başkan Balkan Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceliyor
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, ilçe genelinde yapılan çalışmaları bizzat takip ediyor. İlçemizde devam eden pazaryeri inşaatı için çatı imalatını yapan firmayı ziyaret eden Balkan son durum hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ziyareti ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; 
    “Bugün Lüleburgaz'dayız. Devam eden pazaryeri inşaatımızda çatı imalatı yapılacak işyerini ziyaret ettik. İstanbul laboratuvar'da sonuçları pozitif çıkan ve imalata hazır olan 95 tonluk demir malzemelerimizi yerinde gördük. 
    Testten geçemeyen 10mm sd-52 saç %5 lik malzemeyi değiştirerek çatı imalatımıza en kısa sürede başlıyoruz. Pazaryerimizde sağlamlık ve kalite kriterlerimizden ödün vermeyeceğiz.” dedi.
    İlçe genelinde yapılan yol çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Balkan;
    “Yol çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Cumhuriyet Mahallemiz'de Kilimci Fabrikamızın önünden mezarlığımıza uzanan yolumuzun yapım çalışmalarını takip ediyoruz. 
    Şu an Yeni Mahalle Okul Sokak'ta, Varoş Mahallesi'nin Göl Mahallesi dediğimiz kısmında ve Cumhuriyet Mahallemiz de bulunduğumuz kısımda yol çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. İlçemiz Havsa her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyor. Bizde bu konuda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com