Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
27 Eylül 2021 Pazartesi
Abalar Köyü Ortaokulu Öğrenci ve Öğretmenlerden Resim Sergisi
İlçemiz Abalar Köyü Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan Resim Sergisi açılışı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.

Nilay YILMAZ

    Sergi açılışı İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan ve köy muhtarlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
    Sergi açılışı sonrasında Abalar Köyü Muhtarı Şerif Baştürk ve Köylüleri ziyeret eden İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; 
    “Abalar Köyü Ortaokulumuz'un yıl sonu resim sergisini ziyaret ettik. Havsa Kaymakamımız Sn. Reşit Özer Özdemir ile Abalar Köyü Ortaokulu öğrencilerimizin resim sergisinin açılışını yaparak, sergimizi gezdik. Çocuklarımızın yetenekleri ile çok mutlu olduk ve sergiyi hemşehrilerimizin de görmesi için Havsa'ya davet ettik.
    Ardından birlikte Kızılay'ın Abalar Köyü Ortaokulu'nda yaptığı Kütüphane iyileştirmesini gördük. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dilerim.
    Abalar Köyü'müzde Muhtarımız Şerif Baştürk ve köylümüzü ziyaret ettik. Resim sergimizin açılışı için gittiğimiz köyümüzde Muhtarımız ve köylümüz ile çay içip sohbet ettik. Çalışmalarımızı konuştuk. Abalar Köyümüzün ve köylümüzün gönlümüzdeki yeri her zaman ayrıdır.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com