Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
27 Eylül 2021 Pazartesi
İlçemiz Girişleri Güzel Bir Görünüme Kavuşuyor
İlçemiz Belediyesi tarafından ilçemizin giriş noktalarından olan Varoş Mahalle girişinde peyzaj ve düzenleme çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediyesi yaptığı çalışmalarla ilçemize giriş noktalarının çehresini değiştiriyor.
    Havsa Belediyesi İlçemizin yeni mahalle girişinde ay yıldızı ve havsa yazımızın olduğu bölgede çalışmaları geçtiğimiz aylarda tamamlayarak ilçemizin Yeni Mahalle giriş noktasının güzel bir görüntüye kavuşmasını sağlamıştı. Havsamızın hemen girişinde kötü görünüme sebep olan alana peyzaj çalışması yaparak bu alanı yeşillendiren ilçemiz Belediyesi bu kez de İlçemizin önemli bir diğer giriş noktası olan Varoş Mahalle girişinde peyzaj ve düzenleme çalışmalarına başladı.
    Çalışmaları bizzat yerinde inceleyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal geçtiğimiz günlerde Varoş Mahallesi'ni ziyaret ederek çalışmaları değerlendirdiler. İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan yaptığı açıklamada; 
    “İlçemizin yeni mahalleden ilçemize giriş yapılan bölgede çalışmalarımızı tamamladık. İlçemizin önemli giriş noktalarından biri olan bu alanı ilçemize yakışır güzel bir hale getirdik.Şimdi aynı çalışmaları ilçemiz önemli giriş noktalarından olan Varoş Mahallesi'nde yaparak bu giriş noktamızıda güzel bir hale getireceğiz. Bugün Vekilimiz Sayın Dr Fatma Aksal ile Varoş Mahallemiz'de çalışma yapan mesai arkadaşlarımızı ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledik.
    Varoş Mahallesi İlçe girişimizi de Havsamız'a yakışan şekilde yeşillendiriyor güzelleştiriyoruz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com