Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
27 Eylül 2021 Pazartesi
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özkan Fidan'ın 2020/2021 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı
İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 pandemisi gölgesinde sona eren 2020-2021 eğitim-öğretim yılının tamamlanması ile birlikte yıl sonu mesajı yayınladı.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 pandemisi gölgesinde sona eren 2020-2021 eğitim-öğretim yılının tamamlanması ile birlikte yıl sonu mesajı yayınladı. Fidan mesajında; 
    “Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de olumsuz ve derinden etkileyen küresel salgının yarattığı belirsizliklerin, risklerin ve kısıtlamaların kıskacında, 2020-2021 eğitim-öğretim yılını tamamlamış bulunuyoruz. Karşı karşıya kaldığımız bu belirsiz ve zorlu süreci sevgili çocuklarımızın lehine çevirebilmek için başta öğretmenlerimiz olmak üzere idarecilerimiz, personellerimiz, velilerimiz, görevli ve gönüllü tüm paydaş kişi, kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte el ele vererek, çalışmalarımızı gayretle, azimle ve sabırla yürütmenin, başarı ile tamamlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
    Evde uzun bir süre kapanmak durumunda kalan çocuklarımızın, bu tatile diğerlerinden daha çok ihtiyaç duydukları gerçeğinden yola çıkarak ev yerine daha çok doğal ortamlarda, açık havada vakit geçirmeleri, ilgi çekici yerleri gezmeleri, gönüllerince eğlenmeleri, eksik kalan konularını gözden geçirmeleri, kendileri için yaz boyunca okullarda ücretsiz olarak açacağımız kurslara katılmaları ve istikrarlı olarak kitap okumaları çok faydalı olacaktır.
    Bu zorlu süreçte büyük çabalar gösteren, koşturan, sonuna kadar gayret eden tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize çok teşekkür ediyor; kendilerine gönüllerince güzel bir tatil geçirmeleri temennisi ile en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com