Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
13 Nisan 2021 Salı
Pazar Yerinde Çalışmalar Devam Ediyor
İlçemizde Kapalı Pazar yeri için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, ilçe pazarını bir an önce yerine alabilmek için çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirtti.

Nilay YILMAZ

    İlçemizde Kapalı Pazar yeri için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 
    Geçtiğimiz günlerde temeli atılan ilçe kapalı Pazar yerimizide çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçede yapılan tüm çalışmaları yerinde inceleyen ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan yapımına başlanan kapalı Pazar yerinde incelemelerde bulundu.
    İlçe pazarını bir an önce içeriye almak için çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Başkan Balkan, “Ustalarımız, mühendis arkadaşlarımız pazaryerimize başladı. Bugün 25 noktaya temel betonumuzu atmaya başladık. İnşallah 2-3 gün sonra da 25 noktaya daha temel betonumuzu atıp yavaş yavaş kolonlarımız dikeceğiz. Çalışmamız hızlı gidiyor. Amacımız ilk etapta kolonlarımızı bir an önce bitirip ardından da pazarımızı bir an önce içeriye almak. Bu amaçla hızlı bir şekilde temel betonumuzu attık. 1-2 ay içerisinde bunları bitirip pazarımızı yakında içeri alacağız. Çalışmaya devam durmadan ilerlemeye devam diyoruz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com