Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
13 Nisan 2021 Salı
CHP Milletvekili Gaytancıoğlu İlçemizi Ziyaret Etti
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu geçtiğimiz günlerde İlçemiz Kadın Kooperatifini ve 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İlçe Hastanemizi ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu geçtiğimiz günlerde ilçemize gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
    Her fırsatta ilçemize gelerek vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Gaytancıoğlu geçtiğimiz günlerde İlçemiz Kadın Kooperatifini ve 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İlçe Hastanemizi ziyaret etti.
    CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kez 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İlçe Hastanemizi ziyaret etti.
    Gaytancıoğlu, “Sağlığımız için fedakarca görev yapan, yaşamımızı emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.” dedi.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden; “Zorlu pandemi sürecinde hayatları pahasına görevlerini yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.” dedi.
    CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kez daha sonra Havsa Kadın Kooperatifini ziyaret ederek üretici kadınlarımız ile bir araya geldiler.
    Gaytancıoğlu, “Ülkemizin geleceği üretimde, üreticimizinde geleceği kooperatifçiliktedir. Üreticinin emeğini tüketici ile birleştiren, üreticinin yan yana durmasından doğan gücü ortaya koyan kooperatiflerimiz, hele ki kadınlarımızın girişimciliği ve çalışkanlığını bir araya getirdiği zaman, kazanan üreticimiz, kadınlarımız ve tüketiciler olacaktır. Bir Cumhuriyet projesi olan kooperatifçiliği Havsamızda kadın eliyle kurup güçlendirenleri kutluyor, çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Desteğimiz her zaman onlarladır.” dedi.

 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com