Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
01 Mart 2021 Pazartesi
İlçemiz Su Deposunda Çalışmalar Devam Ediyor
İlçemiz Belediyesi, geçtiğimiz yıl başladığı su depolarında yenileme çalışmaları kapsamında ilk havuzu tamamlayarak, ilçemize su vermeye başladı. İkinci havuzunda en kısa sürede tamamlanacağını belirten Belediye Başkanı Başkanı Av. Aydın Balkan ilçemizi temiz suya kavuşturacağız dedi.

Nİlay YILMAZ

    “İlçemizin daha temiz ve daha sağlıklı bir suyu olsun diye su depomuzdaki çalışmalarımız devam ediyor.” diyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ilk havuzun çalışmasının bittiğini ve ilçeye su vermeye başladıklarını, ikinci havuzun da kısa sürede tamamlanarak, ilçemizde uzun yıllar kullanılacak olan su deposunun hizmete sunulacağını söyledi.
    İlçemiz Belediyesi, geçtiğimiz yıl başladığı su depolarında yenileme çalışmaları kapsamında ilk havuzu tamamlayarak, ilçemize su vermeye başladı.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan yaptığı açıklamada; “İlçemizin daha temiz ve daha sağlıklı bir suyu olsun diye su depomuzdaki çalışmalarımız devam ediyor. 
    Geçtiğimiz yıl su depomuzda başladığımız yenileme çalışmamız kapsamında ilk havuzumuzu tamamlayarak ilçemize suyu vermeye başladık.
    İkinci havuzumuzu da kısa sürede tamamlayarak ilçemizde uzun yıllar arkamıza bakmadan kullanacağımız su depomuzu ve yeni sistemi tamamlamış olacağız.
    Buradaki hazırlıklarımızı tamamladık. Eskimiş ve ömrünü tamamlamış paslanmış borularımızı kaldırdık yerine yeni paslanmaz borularımızı koyduk. Deponun içerisinde biriken kum,çamur ve kiri topladık. Deponun içinde su ile beraber gelen kumlar tamamen temizlendi.
    15 gün gibi bir süre içerisinde işlemimizi tamamlayarak ilçemize daha sağlıklı ve temiz bir şekilde bu havuzumuzdan da suyumuzu vermeye devam edeceğiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com