Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
01 Mart 2021 Pazartesi
“Havsa İçin Ne Gerekiyorsa Yapacağız”
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, 08 Şubat 2021 Pazartesi günü (dün) İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İlçemiz Belediye Başkanı Av.Aydın Balkan'ı ziyaret etti.
    AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal 08 Şubat 2021 Pazartesi günü (dün) ilçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı makamında ziyaret etti.
    Başkan Balkan; “TBMM KEFEK Başkanı, Ak Parti MKYK üyesi Vekilimiz Sayın Fatma Aksal'ı belediyemizde ağarladık. 
    Vekilimiz ile çalışmalarımızı ve projelerimizi çalışmaya, takip etmeye devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi yoğun yağış sonrası bozulan dere yatağımızda tadilat çalışması yap-maya başladık.
    Aldığımız yoğun yağışlar sonrası zarar gören dere yatağımızda, DSİ Bölge Müdürlüğümüz ile Fen İşleri Müdürlüğümüz koordineli şekilde taş tahkimatı ve dere yatağı tadilat çalışmalarını değerlendirdik.
    İlçemizde devam eden çalışmalarımızı, düşündüğümüz yeni projelerimizi ve bu kapsamda Bakanlık'larımızda takip edeceğimiz çalışmalarımızı görüştük. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla ilçemizin çehresini değiştirmeye devam edeceğiz.
    Vekilimiz Sayın Fatma Aksal ve İl Başkanımız Sayın Belgin İba'nın destekleri ile ilçemiz ve bölgemiz için katma değer yaratacak, hizmet kalitemizi arttıracak çalışmalara birlikte devam ediyoruz. Havsa için ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com