Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
17 Ocak 2021 Pazar
Bakan Murat Kurum ile Bir Araya Geldiler
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un Tekirdağ ziyaretleri programı kapsamında Süleymanpaşa Belediyesi’nde düzenlenen ve başkanlığını Bakan Kurum’un yaptığı çalışma toplantısına katıldı.

Nilay YILMAZ

    Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Bakan Yardımcısı Fatma Varank, geçtiğimiz günlerde Tekirdağ'da birtakım ziyaretlerde bulundu.
    Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u Tekirdağ'da karşılayan heyet arasında AK Parti Edirne Milletvekili TBMM KEFEK Başkanı Dr. Fatma Aksal, İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu hazır bulundu.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan gazetemize yaptığı açıklamada;
    “Tekirdağ'da Süleymanpaşa Belediyemiz'de Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Başkanlığı'nda Bakan Yardımcımız Sayın Fatma Varak, Vekilimiz Sayın Fatma Aksal, İl Başkanımız Sayın Belgin İba ve Belediye Başkanlarımız ile çalışma toplantısına katıldık. 
    Bakanımız'a sunum yaparak çalışmalarımızı aktardık ve desteklerini talep ettik.
    Bakanımız tüm Belediyelerimiz'in taleplerini dinleyerek destek sözü verdi. 
    Değerli Bakanımız'a ve Bakan Yardımcımız'a bugüne kadar olduğu gibi bugün de bizlere her anlamda desteği için teşekkür ediyoruz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com