Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Ocak 2021 Cumartesi
İlçemizde Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ın göreve geldiği ilk yıl başlayan doğalgaz çalışmaları devam ediyor.

Nilay YILMAZ

    2019 yılında İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ın ilk kazmayı vurması ile başlayan doğalgaz yapım hattı çalışmaları devam ediyor.
    İlçemizin modern, çağdaş temiz bir  ilçe durumuna gelebilmesi için ilçe halkının da uzun süredir beklediği temiz ve çevreci enerjiden yararlanabilmek adına ilçemizde doğal gaz hattının döşenmesi çalışmaları devam ediyor.
    Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan konu ile ilgili olarak gazetemize açıklamada bulundu.
    Başkan Balkan yaptığı açıklamasında; “İlçemizde devam eden doğalgaz şebekesi çalışmalarını Fen İşleri Müdürümüz Eren Baş ve yüklenici firma yetkilileri ile yerinde inceledik. 
    Şebekede döşeme işlemi yapılacak alanı arttırarak daha fazla haneye ulaşmak ve kazıları yollarımıza en az zarar verecek şekilde tamamlamak için alternatifler üzerinde çalışıyoruz.
    Yine son günlerde artan su kesintilerimizide en aza indirmek için yapabileceklerimizi görüştük. Su kesintilerimiz, su şebekemizin yapıldığı dönemde tam bir planlamanın olmamasından kaynaklanmakta ve kazılarda öngöremediğimiz hatların aniden karşımıza çıkması ve kopması nedeni ile oluşuyor. Bu nedenle engel olamadığımız kesintiler için hemşehrilerimizden özür diliyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com