Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Ocak 2021 Cumartesi
İlçemizde Kısıtlama Denetimleri Aralıksız Sürüyor
Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçemizde denetimlerine hafta boyunca aralıksız devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    Ülkemiz genelinde Covid-19 pandemisinin artışa geçmesinin ardından alınan İçişleri Bakanlığı genelgesi ile uygulamaya konulan tedbirler ve kısıtlamalar kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetimlerine aralıksız devam ediyor. 
    İlçe Emniyet Müdürü Vekili Sercan Altınorak koordinasyonunda Emniyet Müdürlüğü Polis Ekipleri, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında hafta içi saat 21.00'den sonra kapsayan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından denetimlerini artırdı.
    Vakaların artması üzerine sokak kısıtlamaları genişletildi. Hafta sonu olduğu gibi hafta içi  21.00'de başlayan kısıtlamalarda İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis ekipleri  hafta içi ve hafta sonu boyunca sorumluluk bölgelerinde denetim yaptı.
    Denetimlerde araçlar ve yayalar tek tek durdurularak, kimlik kontrolü yapıldı ve meslekleri soruldu. Yapılan denetimlerde vatandaşların kurallara riayet ettikleri görüldü.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com